Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Stoisko Barlinka wśród najchętniej odwiedzanych na największych targach branżowych w Ameryce Północnej – TISE 2018


Stany Zjednoczone to kolejny kraj, w którym Barlinek zaprezentował swoją ofertę podłóg drewnianych, a okazją do tego były największe w Ameryce Północnej branżowe targi The International Surface Event (TISE) w Las Vegas, które odbyły się w dniach 30 stycznia – 1 lutego 2018.

 

Barlinek na Targach TISE 2018 Las Vegas
 

 

Tegoroczne targi TISE to rekordowa powierzchnia 420 tys. m2 i również rekordowa liczba wystawców – 800 ze 100 krajów. W tym gronie po raz pierwszy pojawiła się firma Barlinek prezentując swoje produkty: kolekcje SENSES i Tastes of Life oraz ofertę katalogową i listwy przypodłogowe. Barlinek zaprezentował również nowości: deskę 1-lamelowe o szerokości 155 mm i jodłę klasyczną.

 

Nowoczesny, a jednocześnie prosty i estetyczny design stoiska Barlinka przykuwał wzrok z daleka. Wielu Klientów zwracało uwagę na iście skandynawski styl aranżacji przestrzeni wystawienniczej, co sprawiło, że stoisko Barlinka było jednym z najchętniej odwiedzanych przez wszystkie dni trwania targów. Cała hala wystawowa została nazwana przez organizatorów najlepszym showroomem, który odwiedziło wielu projektantów i architektów. To właśnie im do gustu przypadły jasne wybarwienia kolekcji Senses czy bardziej zróżnicowana kolorystyka kolekcji Tastes of life. Jednak to nowość w ofercie Barlinka – czyli jodła klasyczna była niewątpliwym hitem wśród odwiedzających gości, z różnych stron świata, w tym Kanady, Australii czy Meksyku.