Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przeze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach strony internetowej Barlinka, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie przez Spółki Grupy Barlinek. Rozumiem, zamknij pasek.

Gwiazdy światowego designu w Warszawie, a wśród nich Barlinek


Już w pierwszy weekend października odbędzie się II edycja targów Warsaw Home, wśród wystawców nie może zabraknąć Barlinka.

 

Barlinek na Targach Warsaw Home

 

Targi Warsaw Home to Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz na których czołowi producenci prezentują swoją ofertę. Warsaw Home to idealne miejsce i okazja do długich rozmów, wymiany doświadczeń i opinii, a także poszukiwania inspiracji do codziennej pracy, jak również kopalnia informacji na temat bieżących trendów wnętrzarskich.

Dlatego nie może zabrać w tym miejscu firmy Barlinek, czołowego światowego producenta podłóg drewnianych. Zaprezentujemy naszą pełną ofertę Deski Barlineckiej czyli min. ekskluzywne szerokie deski z kolekcji „Senses”, designerskie deski barwione z kolekcji „Tastes of Life – stworzone przy współpracy z czterema projektantkami wnętrz, a także unikatowe ręcznie postarzane podłogi dębowe „Jean Marc Artisan”.

 

Mamy nadzieję, że do wszystkim do gustu przypadnie nasze stoisko, które zostało zaprojektowane przez Szymona Hanczara.

 

Ciebie również nie może zabrać! Zapraszamy już dziś na nasze stoisko.

Gdzie? Ptak Warsaw Expo, ul. Al. Katowicka 62, Nadarzyn

Kiedy? 6-8 października 2017

Stoisko Barlinka: Hala D, stoisko A10