Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

Design Alive Awards 2016 przyznane


Za nami jubileuszowa 5. Gala Design Alive Awards, która odbyła się 28 listopada 2016 roku w Muzeum Śląskim w Katowicach. Przyznane zostały „Oskary designu” które trafiły do: Piotra Kuchcińskiego, Marka Cecuły, Pawła Potoroczyna, Kasi Skórzyńskiej i Juli Skórzyńskiej-Ślusarek oraz Ludomira Franczaka. Sponsorem wydarzenia była marka Barlinek.

Magazyn „Design Alive" uhonorował osoby współtworzące marki, produkty, usługi, przestrzenie i wydarzenia oraz animujących przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji. Design Alive Awards to nagrody przyznawane za świadomie, kreatywne i kulturotwórcze odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa. Przyznawane są tym, którzy odważnie współtworzą marki, usługi, produkty i przestrzenie oraz dla tych, którzy mają siłę i kompetencje, by animować przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji.

Design Alive Awards uznawane za najbardziej prestiżowe nagrody branży kreatywnej w Polsce, bywają także przez wielu nazywane po prostu „Oskarami designu”, ze względu na ich prestiż, a także osobę twórcy konkursowych statuetek Oskara Ziętę - najbardziej rozpoznawalnego za granicą polskiego projektanta.

Poznaj wszystkich zwycięzców Design Alive Awards 2016 wraz z uzasadnieniem >>

Przeczytaj relację na stronie magazynu Design Alive >>

Gratulujemy wszystkim laureatom. Magazynowi Design Alive dziękujemy za kolejne udane wspólne przedsięwzięcie.